Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Trafiłam do nieba - w samym środku piekła
heart-killer`s blog

Trafiłam do nieba - w samym środku piekła

Lost myself and I am nowhere to be found.

2009 rok już za paręnaście godzin zostanie pożegnamy.
Jaki był dla mnie?

* Był to rok, kiedy rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim, studia, które były inne niż myślałam i, które pogrążyły moje wszelkie chęci, czy też zamiary połączenia wszystkich moich pasji (m.in. fotografii i zamiłowania do literatury)
* Był to mój pierwszy rok, w którym prowadziłam w pełni samodzielne życie, praca, studia...
* Zamieszkałam z moim miśkiem i wreszcie mogliśmy być ze sobą dłużej niż pare chwil po szkole Łukasza, jak było przed jego maturą...
* Rok spotkań, poznawania nowych ludzi, rok koncertów i wycieczek. (gwoli przypomnienia np. wycieczka do Kłodzka, albo poznanie Rudiego, którego na łamach mego bloga pozdrawiam ;*)
* Rok niezliczonych problemów, które nawarstwiają się i nawarstwiać się będą nadal. Z niektórych sytuacji nie da się tak prosto wyjść.
* Rok śmierci. Najpierw moja ukochana, świętej pamięci babcia Wanda zmarła w wyniku nagłego udaru :( a potem nasza ukochana Perełka zginęła w wypadku. :( a potem samobójcza śmierć mojego szkolnego kolegi z ławki.

[*][*][*]

* Był to rok również dobrej muzyki, bez której pewnie nie umiałabym się podnieść, przykładowo piosenki, które ostatnio ciągle gdzieś słucham i strasznie lubię:

# Him-"Heartkiller" [klik]
# closterkeller_-_miedzy_pieklem_a_niebem.mp3 [klik]
# gaba_kulka_-_kara_niny.mp3 [klik]
# kasabian_-_fast_fuse.mp3 [klik]
# paramore_-_all_i_wanted.mp3 [klik]Rok załamań nerwowych, stresów, coraz więcej czarnych myśli, które mnie nawiedzały spowiły ten rok w całości. Podsumowując gorszego roku nie mogło być. Mimo tych wszystkich szczęśliwych chwil.

Oby Nowy rok, 2010 był miliony razy lepszy! :*
***

Jeśli natomiast chodzi o minione święta, były to chyba najdziwniejsze i chyba najbardziej zróżnicowane uczuciowo święta. Nie dość, że czułam się rozdarta, bo z jednej strony chciałam wrócić do mojej mamy, brata, siostry i reszty rodziny,ale z drugiej strony nie chciałam zostawiać mojego miśka samego ze swoją rozbitą rodziną. Tęsknota była silna niestety. Święta Bożego Narodzenia powinny być okresem wesołym, pełnym radości itp., a moje były dziwnym parabolicznym połączeniem smutku, szczęścia i rozdrażnienia.
Za to mój ojciec zachowywał się w stosunku do mnie jakoś tak dziwnie miło... I znowu nie wiem czy udaje, by zmusić mnie do powrotu do domu, czy to są jego szczere uczucia, które o dziwo posiada.

(tak, wiem, źle jest mówić tak o swoim własnym ojcu, nie ważne jaki jest, jednak to NASZ ojciec. Jednak szczerość zmusza do używania dosadnych słów, bez całej tej soft'owej otoczki ochraniającej, będziecie musieli/musiały mi wybaczyć)

Moje piękne Mazury zamieniły się w skandynawską śnieżną krainę (specjalnie napomknęłam o Skandynawii, gdyż to mój ukochany region europejski ), śnieg prawie do łydek, niesamowicie piękne zimowe słońce, powrót w taka pogodę był dla mnie katorgą, zwłaszcza, że im dalej na południe tym pogoda robiła się bardziej pochmurna,a Wrocław przywitał mnie deszczem i topniejącym śniegiem.

Sama nie wiem jak mam opisać te święta, napomknę tylko, że te święta były niesamowicie burzliwe i to nie przez ojca, tego to ja bym się najbardziej spodobała, tylko przez moją siostrę. Ma 12 lat,a spotyka się/pisze z chłopakami, którzy mają po 19, 20 lat. Możecie się domyślić o czym piszą. Moi rodzicie próbowali już chyba wszystkiego. Zawsze znalazła jakiś sposób. Szkoda tylko, że nie rozumie, że skraca sobie dzieciństwo i niszczy reputację, bo mieszkając w tak małej wiosce wszystko szybko się roznosi i to nie tylko w rodzimej mieścince,ale i po okolicznych wsiach! Nie chodzi tu oto, że obchodzi nas co ludzie gadają ('a niech se gadają', jakby powiedziała moja mama ^^), chodzi tu o moją siostrę i to, jak bardzo wredne są dzieci w ich wieku, jak lubią wyśmiewać innych itp. Najbardziej boimy się, że nasza Ewcia będzie tak cierpieć...
Dużo z nią w tym czasie rozmawiałam, wiem że ona nie robi tego na złość nikomu, robi to z nudów. Chce być dorosła za wszelką cenę, bo mój brat i jego koledzy traktują Ewę, jak dziecko, zresztą strasznie to skomplikowane. Strasznie się martwimy. Mam nadzieję, że zrozumie, że szkodzi sobie.

Na szczęście wszystkie prezenty się spodobały. Tak strasznie pusto jest teraz bez Perełki, zawsze merdała ogonem, chodziła za Ewą i w ogóle... myślę, że śmierć Ewy ukochanego psa, jedynej prawdziwej istoty, która nie traktowała jej z góry była właśnie ta nasza kochana psinka, która z nami była tyle lat, odkąd ją ktoś wyrzucił w zimę na pobocze. Śmierć Perły strasznie dotknęła Ewę :(
Zaskoczyły mnie łzy babci, która powiedziała, że mnie kocha i jej jest tak smutno i nie ma z kim porozmawiać, czuje się taka opuszczona. Nie wiedziałam co na to mam powiedzieć, rzekłam tylko, że też ją kocham i, że postaram się przyjeżdżać częściej. Nie chcę ranić bliskich...
Znowu ciemność za oknem. Mój chłopak jest w pracy, jutro/dziś spędzamy Sylwestra ze znajomymi, oczekuję że będzie miło. Na szczęście nikt z towarzystwa pić zbytnio nie lubi, więc nie będę się krępować z moim organizmem nie tolerującym alkoholu w żadnych ilościach. Dobrze, że umiem się bawić bez promili we krwi : )

Matko! Jaki dziś cudowny księżyc był! Na moich pięknych Mazurach! Taki strasznie duży, w końcu pełnia jest (i znowu spać nie mogę), a księżyc tak nisko nad horyzontem wędrował, strasznie urzekł mnie ten obrazek. Gdybym mogła najchętniej bym wysiadła z tego samochodu, chwyciła swój zdezelowany stary kompakt i zrobiła choć jedno zdjęcie, choć w prawdzie to nie to samo, co zobaczyć na żywo, na własne oczy.
Czuję się jak grafomanka, piszępiszępiszę, przelewam ten bełkot na stek elektronicznych impulsów, by zacząć ten NOWY ROK 2010 z jak najczystszą kartą, by mieć otwarty i spokojny umysł, by być wolną.
(przypomniały mi się słowa ojca: 'człowiek im więcej wie, tym więcej myśli,a im więcej myśli tym bardziej staje się nieszczęśliwym')


Życzę Wam, moi drodzy jak najbardziej udanej zabawy Sylwestrowej oraz lepszego Nowego Roku, byście niczego już więcej nie żałowali!


Pomóżmy.

Kliknij i dowiedz się więcej.

♥ Pandora ♥ 31/12/2009 02:45:49 [Powrót] Komentuj


księga gości
Ksiega Gości


stare dzieje
2010
Maj
Marzec
Luty
Styczeń
2009
Grudzień
ja i mój blog

Moje skrajnie pesymistycznie-optymistyczne życie poplątane jak babciny kordonek i niekiedy równie kolorowe. Jestem cichą otoczką swoich własnych złudzeń, które chciałabym umieć zatrzymać na dłużej, by nie widzieć prawdy. Czy jest w tym jakiś sens? Bądź pierwotny wyznacznik czegoś więcej? Nie wiem, może to kiedyś odkryję, a tymczasem błądzę, błądzę i błądzić pewnie będę. :3

Moja pośmiertna reinkarnacja to: Kruk♦ Czekam na ocenę ♦

sprawdz-siebie
subiektywni2

♥ Moje internetowe ja ♥

arto.com ♡ ♡ bloblo.pl ♡ ♡ blog.pl ♡ ♡ blogspot.com ♡ ♡ bloog.pl ♡ ♡ blopix.pl ♡ ♡ deezer.commissstupiddeviantart.com ♡ ♡ eblog.pl ♡ ♡ digart.pl ♡ ♡ efekt-cieplarniany ♡ ♡ epuls.pltumblr.comfacebook.com ♡ ♡ flickr.com ♡ ♡ fotka24.eu ♡ ♡ fotka.pl ♡ ♡ gabinet-cieni ♡ ♡ jakijest.pl ♡ ♡ ja-kinomanka ♡ ♡ kraina-muzyki ♡ ♡ lastfm.pl ♡ ♡ la-solitude-dans-une-foule ♡ ♡ modomania ♡ ♡ mojasonda.pl ♡ ♡ monaalizaa ♡ ♡ mona-lizaa ♡ ♡ mon-propre-journal ♡ ♡ Sophia ;) ♡ ♡ my-life666 ♡ ♡ my-loneliness ♡ ♡ mypics.pl ♡ ♡ n-k ♡ ♡ pandora-vampire ♡ ♡ photoblog.com ♡ ♡ pretty-hate-machine ♡ ♡ przyklej.pl ♡ ♡ secondhand-life ♡ ♡ sophia-dark-angel ♡ ♡ stylio.pl ♡ ♡ vampirefreaks.com ♡ ♡ wordpress.com ♡ ♡ wrzuta.pl ♡ ♡ youtube.com ♡ ♡ grono.net ♡ ♡ weheartit.comżyje już


razem


Na Szybkiej :


Photos by Pandorcia on Buzznet


Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie? Kliknij tu.
x. Dodaj do Ulubionych
x. 22260
x. gg:12053430
x. mia.89@wp.pl

ten blog ma:

Darmowe fotoblogi
free countersznajomi i kumpleinne inności


ulubiona muzyka


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

ten szablon
♠ Szablon zrobiony przez Queen of retro. więcej na Retro Poison®
Proszę niczego nie kopiować.nie posłuchasz - poniesiesz bolesnš karę.